Deelnemers West Coast Challenge 2020

In verband met vakantie wordt deze lijst minder vaak geactualiseerd.

Duo Hele Challenge

01. Team Amstelracing
     M. Caminada & E. Tulleners

02. Team Duin 1 + 2
     J. Duin & W. Duin

03. Team Zandhappers Wassenaar
    N. Lodewijks & D. Schellings

04. Team TAG1
   
W. Pennekamp & R. Schikhof

05. Team All In The Family
    S. Dumoulin & M. Dumoulin

06. Team Boombust
    R. Schalij & D. Franken

07. Team Cat Ghost
    M. v.d. Geest & E. Kater

08. Team Woutlopers team 1
    M. de Zwart & F. Spiga 

09. Team Woutlopers team 2
   W. Kalee & A. v.d. Plas

10. Team Tri adventures
    A. Williams & M. Stadhouders

11. Team Team Minions - revenge edition
    C. Pappot & S. de Vries

12. Team Hoge Stelle On Tour
    K. Alting & R. Mesu

13. Team B4men
    M. Swart & R. Laenen

14. Team Jan & Chris
    J. van Rijn & C. van Wijngaarden

15. Team SMILE Haarlem
    P. de Kruijk & B. Sloot

16. Team FLOAN 2.0
   M. Favre & J. Favre

17. Team Happy Feet
   T. Brinkman & D. Remijnse

18. Team De Pietjes
   P. Freriks & P. Flietstra

19. Team Gelreman
   G.J. ten Pierick & R. Willemsen

20. Team Razende reigers
   A. Mentink & M. Molendijk

21. Team Bølle 2
   J.P. Voogd & K. Glas

22. Team Bouthuis & Bots in de Branding
    G. Bouhuis & C. Bots

23. Team Sunny Beach
    N. Dwidjono & S. de Ridder

 

Duo Halfway Challenge

101. Team van Drooge on tour
      D. van Drooge & B. van Drooge

102. Team Hell on Heels
      S. Kater-Kerkhoff & J. Bijl

103. Team Stigter Kwadraat
      J. Stigter & Maarten Stigter

104. Team Boelstra-Steensma Combinatie
      T. Steensma & E. Olivier-Boelstra

105. Team Woutlopers team 3
      B. de Visser & R. Booi

106. Team de blauwe trein
      D. Albertz & C. v.d. Valk

107. Team Roko
     R. van Wisselingh & K. Schmitz

108. Team Maarten en Ramon
      R. Huls & M. Nieuwmeijer

109. Team HAMA8
     H. Buitenhuis & M. Leuenberger

110. Team Woutlopers team 4
     F. van der Elst & H. van Duijn

111. Team Lotte & Anne
     A. de Haan & L. Verleng

112. Team HARSC
     P. ten Brink & A. van der Horst

Solo Hele Challenge

51. H. Bosman

52. J. Quinn (UK)

53. B. Haasnoot

54. J. Leijnse

55. W. Graveland

Solo Halfway Challenge

151. G. de Zwart

152. G. van Leeuwen

153. P. Fokkema

154. R. Tucker

155. R. Bosboom

156. P. Karregat

157. P. Koopman

Estafette Challenge