logo WCC

Aanmeldformulier t.b.v. beveiliging Koninklijke Marine

Vul je voornaam in
Voer tussenvoegsel in
Vul je achternaam in
Invalid Input
Invalid Input
Vul hier je ID nummer in
Vul je geboorteplaats in
Vul hier je e-mailadres in
Ik ben geen robot (Type de code hieronder over)
Invalid Input

Uitslag West Coast Challenge 2021

Halfway Challenge solo

Start nummer Naam Petten
36 km
km/h Den Helder
63 km
km/h Klassement
10 Timothy   Wolvetang 2:41:00 13,42 5:09:40 12,21 1
13 Mark van Hoorn 2:59:00 12,07 5:34:53 11,29 2
7 Arnaud   Vincent 3:02:00 11,87 5:38:04 11,18 3
2 Wilse   Graveland 2:54:00 12,41 5:42:46 11,03 4
18 Antoine   Clemot 2:35:00 13,94 6:07:18 10,29 5
16 Bas   Haasnoot 3:08:00 11,49 6:10:07 10,21 6
3 Paul   Zwetsloot     6:27:27 9,76 7
12 Jurre   Onrust 3:08:00 11,49 6:33:30 9,61 8
6 Lennart   Wegewijs 3:14:00 11,13 6:45:40 9,32 9
4 Robi   Dattatreya 3:25:00 10,54 6:47:06 9,29 10
5 Rene   Bos 3:32:00 10,19 6:57:10 9,06 11
9 Julian   Bouma 3:25:00 10,54 7:19:40 8,60 12
8 Emiel   Reijerkerk 3:26:00 10,49 7:20:10 8,59 13
1 Rutger de Jonge 3:35:00 10,05 7:23:40 8,52 14
17 Jeroen   Abbink 3:43:00 9,69 7:40:23 8,21 15
15 Shane A Fitzsimmons 3:56:00 9,15 8:17:23 7,60 16
14 Robert   Tucker 4:12:00 8,57 8:22:14 7,53 17

Halfway Challenge Duo

Start nummer Teamnaam Deelnemer 1 Deelnemer 2 Petten
36 km
km/h Den Helder
63 km
km/h Klassement
26 Guys from outer space Rutger   Stottelaar Tim   Hezemans 2:35:30 13,89 4:42:20 13,39 1
28 Culemborg coast runners Marc   Laeven Ton   Elie 2:38:30 13,63 4:48:58 13,08 2
38 De zandlopers Bart   Bezemer Thijs van Mourik 2:40:30 13,46 4:52:08 12,94 3
45 Gank 1 JP   DeMarco Neal   Keijzer 2:42:00 13,33 5:03:12 12,47 4
34 Team ROKO Peter   Rutgers Roderick van Wisselingh 2:51:30 12,59 5:03:54 12,44 5
25 Amstelracing Maarten   Caminada Erwin   Tulleners 2:45:00 13,09 5:05:00 12,39 6
31 Team GP Geert van Dijk Pascal   Bloemheuvel 2:57:00 12,20 5:05:40 12,37 7
52 Beach Brothers Peter   Freriks Jeroen   Freriks 2:49:30 12,74 5:09:42 12,21 8
47 Haarlem Smile till you die Peter de Kruijk Bas   Sloot 2:43:00 13,25 5:12:03 12,11 9
27 Duin 1 & 2 Jeroen   Duin Waldo   Duin 2:55:00 12,34 5:15:36 11,98 10
44 Sportcentrum Atlas 1 Yannick   Lefebvre Edwin   Sier 3:03:30 11,77 5:19:12 11,84 11
46 Atlas 2 Jan   Steur Dick van Zalinge 2:56:30 12,24 5:27:33 11,54 12
30 Zandkorrels Utd. Thijs   Laverman Jop   de Kwaadsteniet 3:01:30 11,90 5:35:25 11,27 13
41 Bijman & Van den Heuvel Robin van den Heuvel Tim   Bijman 3:05:00 11,68 5:37:22 11,20 14
39 TVBollenstreek Dolf   Albertz Cees   Van der Valk 3:06:00 11,61 5:40:43 11,09 15
24 Mark&Remon Mark   Adema Remon van Egmond     5:45:23 10,94 16
53 Liever rennen dan zwemmen Bas van Bon Jan de Jager 3:09:00 11,43 5:59:03 10,53 17
22 Van Oost-West Dirk van Oostveen Ruud   Mulder 3:18:30 10,88 6:03:04 10,41 18
21 Ronflonflon met een gedicht van ..... Florien   Wessel Roland   Wessel 3:14:00 11,13 6:04:18 10,38 19
55 Iron4Ever Lonne   Rooseboom Robbert   Claassen 3:21:00 10,75 6:07:30 10,29 20
51 Nummer laatst Koen van Denderen Richard   Aalbrecht 3:09:00 11,43 6:08:37 10,25 21
49 Hansi & Bob B   Huberts H van Zalen 3:19:00 10,85 6:08:48 10,25 22
23 De Kapiteinen ⚓️ Kevin van Dijk Radbout   Rodermond 3:18:00 10,91 6:17:12 10,02 23
33 Bouhuis en Bots in de Branding Gerrit   Bouhuis Corina   Bots 3:11:00 11,31 6:17:52 10,00 24
48 Sunday Runners Maarten   Nieuwmeijer David   Laks 2:47:30 12,90 6:34:18 9,59 25
36 VDHJ 2021 Andries van der Horst Jansen Rianne van der Horst Jansen 3:21:30 10,72 6:34:25 9,58 26
56 Ouillet&Schalij Ruud   Schalij Laetitia   Ouillet 3:31:30 10,21 6:39:05 9,47 27
42 Zandhappers Wassenaar Aniek   Honsbeek Dimitri   Schellings 3:43:30 9,66 6:39:25 9,46 28
54 The Otters Roel   Sentjens Andrew   Irvine 3:32:30 10,16 6:40:35 9,44 29
50 KNRM Dordrecht Tjerk   Heijman bart   Hutten 3:24:30 10,56 6:52:10 9,17 30
43 Team 1406 Ramon   Huls Olaf   Jansen 3:36:00 10,00 7:01:40 8,96 31
29 HaMa1 Hans   Buitenhuis Markus   Leuenberger 3:39:00 9,86 7:02:15 8,95 32
35 Scorpions & Rescue Doodles Iris   Den Otter Stephan   Buitendijk 3:51:00 9,35 7:07:00 8,85 33
40 De Schapenkoppen Jan-Maarten   Verweij Maarten van Fraassen 3:47:30 9,49 7:22:27 8,54 34



Uitslag West Coast Challenge 2019

Halfway Challenge (Duo's)

Klassement

Start nr.

Teamnaam

Teamleden

Finish tijd Den Helder

Snelheid km/h

1

232

CeesenEddy

E. Went & C. van der Valk

5:10:36

12,94

2

244

Paul & Chris

P. Koopman & C. Kool

5:18:06

12,64

3

235

Woutlopers Team 2

A. van der Plas & W. Kalee

5:23:31

12,43

4

241

Over het strand als een natte krant!

D. Lier & M. van der Hoeven

5:45:00

11,65

5

234

Woutlopers Team 1

F. Spiga & M. de Zwart

5:54:50

11,33

6

236

Stigter Kwadraat

J. Stigter & M. Stigter

5:57:25

11,25

7

238

Maarten & Ramon

R. Huls & M. Nieuwmeijer

6:17:25

10,65

8

237

VaDeBuLiAf

G. Loos & M. de Groot

6:29:50

10,31

9

231

Boelstra-Steensma Combinatie

E. Olivier-Boelstra & T. Steensma

6:37:10

10,12

10

233

HAMA 7

M. Leuenberger & H. Buitenhuis

6:43:25

9,96

11

239

Harsco

P.E. ten Brink & A. van der Horst-jansen

6:47:12

9,87

12

242

Tristan en Rene

T. Valkenburg & R. Valkenburg

6:47:12

9,87

13

240

Angel Runners

R. Tucker & K.J. Mes

7:23:10

9,07

14

243

2 Benen 4 Poten

B. Weijers & I. Den Otter

7:30:40

8,92

Solo Halve Challenge

Klassement

Start nr.

Teamnaam

Finish tijd Den Helder

Snelheid km/h

1

44

P. de Kruijk

5:48:30

11,54

2

42

D. Fabels

5:59:20

11,19

3

46

E. Schemmann

6:37:01

10,13

4

43

M. Dols

6:54:45

9,69

5

45

R. Bosboom

7:03:45

9,49

Duo Hele Challenge

Klassement

Start nr.

Teamnaam

Teamleden

Tussentijd Velsen Noord

Snelheid km/h

Finish tijd Den Helder

Snelheid km/h

1

217

TAG 1

W. Pennekamp & R. Schikhof

5:33:00

12,07

10:52:50

11,95

2

222

Team Infantry

C. Wien & B. Janssen

5:35:00

12,00

12:04:02

10,77

3

218

Duin 1+2

W. Duin & J. Duin

6:05:00

11,01

12:11:50

10,66

4

223

The Long Brothers

M. Scholten & R. Scholten

5:56:00

11,29

12:26:08

10,45

5

212

Team Rambo

N. Fokkema & V. Pels

6:08:00

10,92

12:39:45

10,27

6

216

De Pietjes

P. Freriks & P. Flietstra

6:08:00

10,92

12:50:18

10,13

7

214

Razende reigers

M. Molendijk & A. Mentink

6:15:00

10,72

13:13:42

9,83

8

211

De Vlietmannen

R. Salomons & R. Bos

6:41:00

10,02

13:31:15

9,61

9

213

Jan & Chris

J. van Rijn & C. van Wijngaarden

6:05:00

11,01

13:33:25

9,59

10

220

Bouhuis & Bots in de Branding

G. Bouhuis & C. Bots

6:51:00

9,78

14:15:06

9,12

11

221

Ibuprodem

J. Abbink & S. Hendriks

6:46:00

9,90

14:21:45

9,05

12

219

CrossFit

H. Zalen & L. Kwiatek

7:10:00

9,35

14:59:59

8,67

 

215

Amstelracing

E. Tulleners & M. Caminada

6:05:00

11,01

DNF

 

Solo Hele Challenge

Klassement

Start nr.

Teamnaam

Tussentijd Velsen Noord

Snelheid km/h

Finish tijd Den Helder

Snelheid km/h

1

55

J. van den Brink

7:09:00

9,37

15:05:35

8,61

DNF

52

W. Graveland

6:50:00

9,80

DNF

 

DNF

53

B. Haasnoot

7:20:00

9,14

DNF

 

DNF

54

E. Otto

7:07:00

9,41

DNF

 

DNF

56

L. Thijssen

7:09:00

9,37

DNF

 

DNF

57

R. van Heyningen

DNF

 

 

 

DNF

51

H. Bosman

DNF

 

 

 

West Coast Challenge
KNRM

Contact

Jollenmakersweg 18
1511 DA Oostzaan

Bankrekening:
NL37 ABNA 0569 4440 20

Bestuur

Voorzitter:
Walter Pennekamp

Secretaris:
Raimond Schikhof

Penningmeester:
Jeroen Duin